EN DE

oferty pracy

Pośrednictwo opiekuńcze mecasa jest młodą firmą z siedzibą w Stuttgarcie zajmującą się pośrednictwem pracy w zakresie usług opiekuńczych w sektorze zdrowia. Naszym głównym celem jest pośrednictwo troskliwych i oddanych opiekunów i pielęgniarzy dla rodzin, domów opieki, szpitali i służb pielęgniarskich. Przywiązujemy dużą wagę do dopasowania charakteru klienta do charakteru personelu opiekuńczego lub pielęgniarskiego. Z własnego doświadczenia wiemy, że wymagająca działalność opiekuńcza jest tylko wtedy pożyteczna dla obu stron, gdy stosunki międzyludzkie są wyważone.

Dla jednego z naszych klientów w aglomeracji Stuttgartu szukamy jako podporę dla zespołu pielęgniarskiego

dyplomowaną pielęgniarkę/pielęgniarza w pełnym lub skróconym wymiarze godzin.

Wymagania, które Państwu stawiamy:

• wykształcenie jako dyplomowany pielęgniarz(-rka), w danym wypadku jako fizjoterapeuta(-tka).
• cechy charakteru niezbędne do wykonywania tej trudnej i odpowiedzialnej pracy to:
• zrównoważenie i uprzejmość
• troskliwość i cierpliwość w kontakcie z ludźmi w potrzebie
• wytrzymałość

Państwa obowiązki są następujące:

Państwo przejmą wszystkie zadania, które są typowe dla tej dziedziny zawodowej.

W szczególności są to:

• pielęgnacja ciała/higiena osobista, np. mycie, prysznic i chodzenie do toalety
• pomoc przy przyjmowaniu pokarmu
• zmiana opatrunków
• opatrywanie ran
• pomiar ciśnienia krwi, temperatury, pulsu i oddychania
• obserwacja pacjenta pod względem przebiegu snu i częstotliwości korzystania z toalety
• dokumentacja danych za pomocą odpowiedniej aplikacji
• opieka nad ciężko chorymi i umierającymi

Oferujemy Państwu:

• niezawodne planowanie czasu pracy i urlopu, oraz uregulowanymi czasu przerw
• pracę w systemie dwuzmianowym, nocne dyżury tylko w wyjątkowych przypadkach
• elastyczny czas pracy zgodnie z umową
• atrakcyjne wynagrodzenie początkowe oraz premie za dodatkowe szkolenia
• zwrot kosztów podróży za środki transportu publicznego
• zasiłki na opiekę nad dzieckiem według indywidualnej umowy
• regularne dodatki rekreacyjne i kupony towarowe
• udział w programach prewencyjnych, np. PflegePrevent
• wsparcie finansowe przy licznych szkoleniach i dalszych możliwościach dokształcania (np.: Geronto, paliatyw, higiena, mentor praktyczny, opatrywanie ran, itp.)
• pomoc w znalezieniu mieszkania oraz zapewnienie miejsca na tymczasowe zakwaterowanie

Jeśli Państwo mają zamiar ubiegać o to stanowisko, prosimy o przeslanie nam CV i listu motywacyjnego na adres e-mailowy bewerbung@mecasa.de. Prosimy również o krótki opis, dlaczego ubiegacie się Państwo o to miejcse pracy i co Państwa szczególnie do tego kwalifikuje.

W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt z Panem Weiss, który stoi do Państwa dyspozycji pod numerem komórkowym (+49)174/477 35 85.